On Mayıs Kız Öğrenci Yurdu Bahçelievler Şubesinde odalar modern otel mimarisi çizgilerinde tasarlanmış ve dekore edilmiştir.

Toplamda 66 kapasiteli yurt binamızda kişiye kendine ait izole bir yaşam alanı sunmak gayesiyle sadece tek kişilik ve çift kişilik odalara yer verdik. Oda tiplerimiz Deluxe Standart Odalar , VIP Süit Odalar ve çift kişilik odalar olmak üzere üç çeşittir ancak her üç çeşit oda tipimizde de öğrencinin kendine özel banyosu, balkonu, rahatça yerleşebilmesini sağlamak amacıyla oldukça geniş ve kullanışlı bir şekilde dizayn edilmiş dört kapılı gardırobu, komodin, şifonyer ve dolapları, çalışma ünitesi, uzaktan kumandalı aydınlatma sistemi, yüksek hızlı internet bağlantısı, kettle ve çay/kahve seti, gömme buzdolabı, LED TV ve uydu yayını vardır. Öğrencilerimizin huzuru ve konforu için odalarımızın tamamı ses yalıtımlıdır. Oda temizliği her gün profesyonel kat görevlileri tarafından aksatmadan yapılmaktadır.

Deluxe Standart Odalarımızda, queen size yataklar 150 cm eninde (1.5 kişilik) ve ortopediktir. Terasa açılan VIP Süitlerde bulunan king size yataklar ise 200 cm eninde (çift kişilik) ve yine ortopediktir. Yatak başlarına, LED aydınlatma kullanılarak hem estetik bir görünüm hem de gece lambası fonksiyonu kazandırılmıştır. Şık beyaz deri oturma grupları ise oda konforunu tamamlamaktadır.